preskoči na sadržaj

Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Knin

Login
LOGO ŠKOLE

Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

VIZIJA I MISIJA

 

 

MI SMO ENABLE ŠKOLA

Oglasna ploča
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
RASPORED ZVONA

1. 8:00-8:45

2. 8:50-9:35

 3. 9:40-10:25

VELIKI ODMOR

 4. 10:45-11:30

 5. 11:35-12:20

 6. 12:25-13:10

 7. 13:15-14:00

VELIKI ODMOR

8. 14:20-15:05

9. 15:10-15:55

 

 

VIRTUALNA KNJIŽNICA

PRIMANJA RODITELJA


Poštovani roditelji,

ovdje možete pogledati termine za individualna primanja (razredna i predmetna nastava).

Priloženi dokumenti:
RASPORED INFORMACIJA.pdf

MISAO TJEDNA

    

"Učenje je kao

veslanje uzvodno;

čim se prestane,

odmah se kreće nazad

Lao Ce

 

 

 

Popis djelatnika

 

RAVNATELJ I STRUČNA SLUŽBA:

RAVNATELJ: Silvijo Norac-Kljajo

PEDAGOG: Ivana Šćiran

PSIHOLOG: Anita Kovačević

KNJIŽNIČAR: Ivona Šimunović Lukić

DEFEKTOLOG/LOGOPED: Stanka Nikolac Kaliger

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE:

TAJNIK: Ante Norac-Kevo

RAČUNOVODSTVO: Anka Bebek

 

PREDMETNA NASTAVA:

Bajat Maja - Srpski jezik i kultura

Boban Anđela – Biologija / Kemija

Bračanov Vedran – Engleski jezik

Bradarić Zdravka – Matematika

Čala Ivan - Povijest

Ćevid Mladenka – Kemija

Ćaćić Frane - Matematika

Dujmić Marija – Hrvatski jezik

Đekanović Milorad – Vjeronauk-Pravoslavni

Goreta Antea – Informatika

Ivković Nena – Likovna kultura

Kalat Kristina – Engleski jezik

Kapović Natalija – Tehnička kultura

Kolombo Teo – Geografija

Lucić Marija – Priroda / Biologija

Malenica Edita-  Fizika

Medaković Nikolina – Srpski jezik i kultura

Mijić Zvonimira – Glazbena kultura

Miličević Dragan - Vjeronauk - Katolički

Milković Anita – Njemački jezik

Boris Šošić – Vjeronauk-Katolički

Paić Lara – Hrvatski jezik

Petrović Lucija – Hrvatski jezik

Podrug Davor - Povijest

Rončević Dragica – Povijest

Stipčević V. Irena – Engleski jezik

Stanić Lolita - Informatika

Vrcan Filip – Tjelesna i zdravstvena kultura

 

RAZREDNA NASTAVA:

Bradarić Ivan

Brečić Jasna

Cigić Antonia

Džapo Dubravka

Gudelj Mirjana

Ivanković Sanja

Kulušić Željana

Nakić Jagoda

Pučić Renata 

Slugan Dinka

 

POSEBNI ODJELI:

Perica Ranka

Porobija Sara

 

 

TEHNIČKO OSOBLJE:

Banjan Ljiljana – spremačica

Grabić Irena – spremačica

Kranjac Anica – spremačica

Nikolić Ivanka – spremačica

Penava Ivan – domar

Relota Marinko – domar

Štrbac Nataša – kuharica

Teskera Mirjana – spremačica

Zujić Ivanka – spremačica

 

preskoči na navigaciju